ARAÇ CEZA SORGULAMAARAÇ CEZA SORGULAMA

Araç ceza sorgulama işlemi için farklı uygulamalar olmak ile birlikte günümüz teknolojisi ile gerçekleştirilen sorgulama işlemleri en çok talep gören uygulamalardır. Bu tür uygulamalar kullanıcıyı zaman kaybından kurtarmak ile birlikte, konforlu bir sorgulama işlemi gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Araç ceza sorgulama işlemi için aşağıda vereceğimiz link üzerinden sorgulama işlemi gerçekleşebilmektedir. Linke tıklandığında açılan sayfa üzerinde ifade edilen boşluklara TC kimlik no ya da vergi kimlik no, plaka no, plaka no tescil tarihi kodlanması gerekmektedir. Ayrıca varsa özel plaka numarası, bu yönde evet tuşuna basılmasının ardından sorgula komutunun verilmesi ile birlikte açılacak sayfadan araç ceza ve motorlu taşıt vergi cezası sorgulama bilgilerine ulaşılabilmektedir. Ayrıca bu tür uygulamalar ile araç sahibi araç ceza ödeme işlemleri için anlaşmalı bankalarından birisinin kredi kartına sahip olması durumunda ödeme gerçekleştirebilmektedir.

ARAÇ CEZA SORGULAMA SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. reyhan kaya dedi ki:

    aracımıza birisi vurup kaçmış plakasını almışlar bu pilaka sorgulamada çıkmıyor bu arabayı nasıl bulabilirim Plkası 06 JRK 98