ARAÇ MUAYENE VİZE CEZASI GECİKME BEDELİ SORGULAMAARAÇ MUAYENE VİZE CEZASI GECİKME BEDELİ SORGULAMA

Araç muayene vizesinin süresi geçti ise ve bunun için ceza uygulamasına tabi tutulduysanız, vize cezası sorgulama işlemi ile ne kadar ceza ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için gerçek zamanlı hizmet verem kurum bürolarına başvurabilir ya da bu yönde hizmet veren internet sayfalarından bu yönde sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda vereceğimiz link üzerinden de vize cezası sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu yönde araştırma yapma imkânı bulabilirsiniz.

Vize cezası sorgulama işlemi için vereceğimiz linki tıkladığınız zaman açılacak olan sayfa üzerinden belirtilen alanlara aracınızın cinsini, muayeneye gideceği tarihi ve son muayene geçerlilik tarihini kodlamanız ve sorgula tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Bu yönde yapacağınız sorgulama ile aracınızın muayenesi geçme sebebi ile ne kadar araç muayene gecikme bedeli yani vize cezası ödemeniz gerektiğini öğrenebilir ve bu yönde atılım gerçekleştirebilirsiniz.

ARAÇ VİZE CEZASI GECİKME BEDELİ SORGULAMA : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. huseyin gocmen dedi ki:

    yurt disinda olmam nedeniyle arabamin arac muayenesi 02/04/2015 donecegim gecikme cezasi ne kadar olur arabanin plakasi 26NH507