EDS CEZA SORGULAMAEDS CEZA SORGULAMA

EDS (elektronik denetleme sistemi ) uygulaması, şehir içi trafiğini güvenli ve medeni hale getirme amacı ile aynı zamanda yayaların ve sürücülerin hem can hem de mal güvenliğini sağlama amacı ile sisteme koyulan bir uygulamadır. Uygulamada trafik ışıklarının aktif olduğu kavşaklarda bulunan kameralar kırmızı ışık ihlali yapan ve sebepsiz yere şerit meşgul eden araçları kayıt etmekte ve ceza puanı uygulaması gerçekleştirmektedir. Bu yönde bir uygulamanın varlığından habersiz olan ya da önemsemeyen sürücüler EDS uygulaması ile disiplin altına alınmaktadır.

EDS ceza sorgulama ise bu yönde kural ihlali yapan sürücülerin ceza bilgilerine ulaşmasını amaçlayan bir uygulamadır. Uygulama internet üzerinden aktif edilmiştir ve aşağıda vereceğimiz link üzerinden EDS ceza sorgulama yapabilmek mümkündür. Bunun için kullanıcının linki açması ve ilgili sayfaya ulaşarak kendisinden istenilen bilgileri eksiksiz biçimde kodlaması ve sorgula tuşuna basması yeterlidir.

EDS CEZA SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. mustafa kemal öğütcü diyor ki:

  BEN BİR DEVLET MEMURURUM EDS sisteminde benimle alakası olmayan bir plakalı aracın cezası bana geldi resimler ve ceza şu anda bende

  Satmış olduğum aracın plakası 34uz7470

  ceza yazılan aracın plakası ise 34uz7478 gri bir araç
  eds sıra no: 35429086
  tarih: 25.05.2016 saat :06:42:50

  şimdi ben bu cezayı niye ödeyim, niçin dikkatli olunmuyor sıfır ve 8 ayırmak zormu?

  lütfen bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

  mail adresi verirseniz bu belgeleri size mail yoluyla iletebilirim.

  tel: 05324759367
  mustafa kemal öğütcü

  1. salih diyor ki:

   Cevap veren oldu mu Mustafa bey ?