İCRA DOSYASI SORGULAMAİCRA DOSYASI SORGULAMA

Hakkınızda açılmış bir icra dosyası olup olmadığını merak ediyorsanız ya da halen dava mahkeme aşamasında olan bir dosyanın sonucunu merak ediyorsanız, Uyap vatandaş girişi ile bu yönde araştırma yapabilirsiniz.  Ancak bu ve bunun gibi resmi kurumlara ait internet sayfalarını erişimin güç olduğu herkesçe bilinmektedir. bu durumda internet üzerinden bu yönde hizmet veren diğer sistemlerden yardım alabilir ya da aşağıda vereceğimiz link üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

İcra dosyası sorgulaması gerçekleştirecek kişinin vereceğimiz linke tıklaması ile birlikte açılacak sayfa üzerinden sorgulama yapabilmesi mümkündür. Ancak bu noktada belirtilmesi gereken nokta ilgili kişinin sorgulama yapmadan önce e-devlet şifresi ya da e- imza oluşturması gerekmektedir. Bu tür adli sorgulamalarda zorunlu olan bu uygulama ile ilgili kişinin güvenliği korunmaktadır. E-İmza ya da e-devlet şifresini sayfada belirtilen yere kodlayan ve gerekli bilgileri de bu şekilde dolduran kullanıcı icra dosyası sorgulaması işlemini gerçekleştirebilmektedir.

İCRA DOSYASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. Soner Demir dedi ki:

  Bi şirket ile anlaşmamızda 10.000 binlik bi anlaşma vardı anlaşmayı bozdum ve avukatları beni icraya verdi şimdi davalığınız ama şirket gereği benden aldıkları vekaletname ile beni dolandımaya çalıştırlar başka avukata vekalet okuttuktan sonra anlaşmayı bozdum şimdi icralık oldum kendi avukatım davayı kaybettiklerini söylüyor ama dosya açık gözüküyor ve her geçen gün onlara olan borcum uyapta açık gözüküyor ve limiti artıyor bu durumda ne yapmam gerekiyor hiç bir malım mülküm yok eve icra kağıdı geldi ama bi ceza yemedim bu durumda ne yapmam gerekiyor bi avukata güvendik bizi kuyuya attı diğeri de beni kuyudan çıkardı .

 2. Mikail dedi ki:

  İcra cezasını öğrenmek istiyorum

  1. Aydın dedi ki:

   Mikail bey e devletten öğrenebilirsiniz..

 3. Adem dedi ki:

  Icram varmı

 4. ABİDİN dedi ki:

  İcram var mı öğrenmek istiyorum

 5. erhanözen dedi ki:

  dosyamvarmı öğrenmekistiyorum

 6. medine dedi ki:

  merhaba kolaygelsin infaz cezam varmı tutuklamam cıkmışmı o nu orene bilirmiyim teşekkurler

 7. ahmet yıldırım dedi ki:

  icra cezadosyamı öğrenmek isdiyorum 2015 234