ÖDENMEMİŞ TRAFİK CEZASI SORGULAMAÖDENMEMİŞ TRAFİK CEZASI SORGULAMA

Araç sahiplerinin araçlarının plakalarına yazılan, radara yakalanma, kırmızı ışık ihlali hatalı sollama gibi trafik cezaları ve motorlu taşıtlar vergi borçlarını öğrenebilmelerinin farkı yolları olmak ile birlikte en konforlu uygulama olarak internet üzerinden sorgulama seçimleri gelmektedir.

Araç sahibi bu uygulama ile zaman kaybetmeden ve en sağlıklı biçimde ödenmemiş ya da ödenmemiş trafik cezası sorgulama işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bunun için bu yönde hizmet sunan kurumların resmi internet sitelerinden bilgi alınabileceği gibi aşağıda vereceğimiz link üzerinden de sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

Araç sahibi vereceğimiz linki tıkladığında açılacak sayfa üzerinde ifade edilen boşluklara aracın plaka nosunu, plaka tescil tarihini ve araç sahibinin TC kimlik numarasını kodladığında ve tamam tuşuna bastığında, başka bir sayfaya yönlendirilmektedir. Yeni sayfa üzerinde üst tarafta sorgulama seçeneklerinden ödenmemiş ceza sorgulama tuşunu tıkladığında ödenmemiş trafik ceza sorgulama işlemini gerçekleştirebilmektedir.

ÖDENMEMİŞ TRAFİK CEZASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. jülide dedi ki:

    Trafik cezam varmı