RADAR CEZASI SORGULAMA RADAR CEZASI SORGULAMA

Trafik kuralları, yayaların ve seyahat edenlerin mal ve can güvenliğini korumaya yönelik uygulamalardır. Bu kurallara uymayanlar idari para cezası ile cezalandırılırlar, özellikle araç sahiplerine bu yönde önemli sorumluluk düşmektedir. Diğer trafik cezaları ve radar cezası sorgulama işlemleri için teknoloji uygulamalarından yardım alınmaktadır.

Bu yönde cep telefonlarının SMS uygulamaları olduğu bilinmektedir, ancak internet üzerinden yapılan sorgulamalar, kullanıcıya daha pratik gelmektedir. Trafik radar cezası sorgulama işlemleri için bu yönde hizmet veren kurumların resmi internet sayfaları kullanılabileceği gibi, birazdan vereceğimiz link üzerinden de sorgulama yapılabilmektedir.

İlgili kişi linke tıkladığında açılacak sayfa üzerinden ifade edilen boşluklara plaka no, plaka tescil tarihi TC kimlik no ve eğer aracın özel plakası varsa evet şıkkını işaretlemesi ve ardından sorgula tuşuna basması, radar ceza sorgulama işlemi için yeterli olmaktadır.

 RADAR CEZASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Mutlu altay dedi ki:

    Aracımın arka camları filmli gündüzleri içerden dışarısı dişardan da içerisi görülüyor ama akşamları dışardan içerisi görülmüyor bunun cezası var mıdır varsa kaç paradır birde Konya egzozların cezası var mi