TC İLE VERGİ CEZASI SORGULAMATC İLE VERGİ CEZASI SORGULAMA

Şirket ya da kişisel vergi cezalarını öğrenmek için farklı uygulamalar mevcut olup, vatandaşları bu yönde bilgilendirmek asıl amaçtır.

Bu yönde araştırma yapmak için gerçek zamanlı kurumlardan bilgi sahibi olunabileceği gibi internet üzerinden de vergi cezası sorgulama yapılabilmektedir.

İnternet üzerinden bu yönde hizmet sunan resmi kurumların e-devlet şifresi ile sorgulama olanağı sunması karşısında, aşağıda vereceğimiz link üzerinden TC ile vergi cezası sorgulama hizmeti alınabilmektedir.

Bunun için kullanıcının linki tıklaması ve açılan sayfa üzerinde belirtilen boşluklar TC kimlik no, nüfus cüzdanı seri ve no, annenin kızlık soyadının birinci ve ikinci harfleri ya da birinci dereceden bir yakının TC kimlik no bilgilerinin girilmesi ve sayfada verilen güvenlik şifresinin kodlanarak sorgula tuşuna basılması TC ile vergi cezası sorgulama işlemi için yeterli olmaktadır.

TC İLE VERGİ CEZASI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. HÜSEYİN DERE dedi ki:

  BORCLARIM LUTFEN

 2. Mustafa Özdemir dedi ki:

  İsim ve soyadı benzerliğinden başıma bazı olaylar geldi. Sanıyorum ülkemizde on binlerce Mustafa Özdemir var. Devlet kurumlarının çok dikkatli olması gerekir.
  Bugün, yani 19.11.2015 günü, Vodafon’dan bir hat muamelesi yaparken çağrı merkezindeki memur, benim çok borcum olduğunu, mali sicilimin bozuk olduğunu söyledi. Benim 100 lira kadar bir taksit borcum vardır. Düzenli öderim.Her şeyim sıkı düzen içindedir. Hiç bir kurum ve şahsa borcum yoktur.
  Kızdım ama biraz araştırdım, bir şey bulamadım. Kimlik numaram
  Bu neyin nesidir? Bilmek istiyorum. Saygılarımla

  Prof.Dr.Mustafa Özdemir emekli

 3. Ercan çalişkan dedi ki:

  Borclarim