Turkcell Fatura SorgulamaTurkcell Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemini gerçekleştirerek güncel borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı ise yazımızın devamını inceleyerek inceleyebilirsiniz.

Turkcell fatura sorgulama işleminizi çeşitli yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak Turkcell resmi web sitesinden fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Açılan sayfada yapmanız gereken vatandaşlık numaranız ve gsm numaranız veya ad soyadınız bilgilerini belirtmektedir. Güvenlik kodunu da girdikten sonra sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir. Sizlere üzerinize kayıtlı olan hatların borçlarının olup olmadığı konusunda detaylı bilgi sunulmaktadır.

Cep telefonu hattınızın borcunun olup olmadığını farklı bir şekilde daha sorgulayabilirsiniz. Turkcell fatura sorgulama işleminizi Turkcell’in resmi web sitesinden hesabınıza giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmanız için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa SIFRE yazıp 2222’ye göndererek tek kullanımlık şifre alabilirsiniz. Hesabınıza girdikten sonra ise güncel faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işleminde ayrıca faturalarınızın detaylarını inceleme imkanınızda bulunmaktadır.

Bu yöntemlerin yanı sıra Turkcell fatura sorgulama işleminizi www.gib.gov.tr adresinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken www.gib.gov.tr adresine bilgileriniz ile giriş yapmaktır. Hizmetlerde şirketler kategorisinden Turkcell’i seçmelisiniz. Daha sonra sistem sizlere eğer varsa borçlarınızı ve borçların hangi hatlara ait olduğunu belirtmektedir.

Yukarıda yazan yöntemleri kullanarak internet üzerinden borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınıza Turkcell uygulamasını indirerek de borçlarınızı sorgulamanız mümkün. Akıllı telefonlarınızdan Turkcell uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Gerekli menülerden faturalarınızı görüntüleyebilir ve faturalarınızın detayını inceleyebilirsiniz.

Turkcell fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek için internete bağlanamıyorsanız Turkcell müşteri hizmetleri 532’yi veya 0 532 532 0000 numaralarını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak faturanızı öğrenebilirsiniz ve ayrıca detaylarını sorgulayabilirsiniz. Faturanızı müşteri hizmetlerinde bağlanmadan sesli yanıt yöntemi ile de sorgulamanız mümkün. Yazımızda belirttiğimiz yöntemleri kullanarak sizlerde faturalarınızı internet üzerinde sorgulayabilirsiniz.
Etiketler:

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)