Vodafone Fatura Sorgulama | CEZA SORGULAMA | TRAFİK CEZA SORGULAMA

Vodafone Fatura SorgulamaVodafone Fatura Sorgulama

 

Kullandığınız Vodefone hattınızın faturasını sorgulamanız gerektiğinde interneti kullanabilirsiniz. Vodafone fatura sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirerek herhangi bir Vodafone bayisine gitmenize de gerek kalmamaktadır.

Vodafone fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle Online Self Servis girişinizi yapmalısınız. Bunun için resmi web sitesine girdikten sonra sağ üst kısımda bulunan Online Self Servis kısmında cep telefonunuzu başında sıfır olmadan yazmalı ve sonrasında şifrenizi girmelisiniz. Eğer daha önceden herhangi bir şifre belirlememişseniz S yazım 7000’e göndererek tek kullanımlık bir şifreye sahip olabilirsiniz. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra menüleri kullanarak hem son aya ait faturanızı inceleyebilir hem de faturanızın detayını kontrol edebilirsiniz. Eski döneme ait faturalarınızı inceleme imkanı da bulunmaktadır.

Sms ile borç bilgilerinizi ögrenmek için; son fatura için” FATURA” yazın 7001 SMS gönderin.

Bir başka yöntem olarak e-devlet sistemini kullanabilirsiniz. E-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra hizmetlerden şirketler kategorisini seçin. Burada bir çok şirket ismi bulunacaktır. Vodafone şirketini seçtiğinizde eğer varsa ödenmemiş faturalarınız çıkacaktır. Bu bölümden sadece üzerinize kayıtlı olan hatların bilgileri alınabilmektedir. Geçmiş faturalar görüntülenemez. Sadece ödenmemiş faturalarınızın bilgisini alabilirsiniz. Faturanızın detayını öğrenmek için Vodafone sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu yolların yanı sıra Vodefoe fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmek için bankanızı da kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden fatura ödeme işlemlerinden abonelik bilgilerinizi girerek güncel ödenmemiş faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Bu yöntem hızlı bir şekilde borcunuzu öğrenmek için uygundur. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden ödeme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Banka üzerinden sadece ödenmemiş faturalar görülür ve detaylarına ulaşılmaz.

Akıllı cep telefonu kullanıyorsanız Vodafone Self Servis uygulamasını indirdiğinizde de fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel borcunuzu, geçmiş faturalarınızı ve güncel ödenmemiş faturanızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca faturalarınızın detayını inceleyerek hangi ücretler ile faturanızın belirlendiğini öğrenmeniz mümkün. Uygulamaya bir kere giriş yaptıktan sonra sürekli olarak şifre girmenize de gerek yoktur. İstediğiniz zaman şifresiz giriş yapabilirsiniz.

vadofone borç ögrenmek için; tıklayınız
Etiketler: , ,

Yorum Yaz (Üye olmadan yorum yazabilirsiniz.)